Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах «Котельня Північного промвузла» відновила гаряче водопостачанняObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах «Котельня Північного промвузла» відновила гаряче водопостачанняНа вимогу міського голови Олександра Лисенка, Дирекція «Котельня Північного промвузла» АТ «Сумське НВО» відновила постачання гарячої води споживачам.

Гаряча вода в оселях містян та медичних закладах у зоні обслуговування КППВ буде до закінчення карантину. Далі за планом – гідравлічні випробування мереж у рамках підготовки до нового опалювального сезону.

На період виконання гідравлічних випробувань теплових мереж постачання гарячої води для споживачів буде припинено.

Інформація про дату відключення гарячої води на період виконання гідравлічних випробувань теплових мереж буде надана додатково.

Нагадаємо, під час щопонеділкової апаратної наради 13 квітня міський голова доручив керівництву Дирекції «Котельня Північного промвузла» та департаменту інфраструктури міста якнайшвидше вирішити питання відновлення гарячого постачання в зоні відповідальності підприємства, та в жодному разі не припиняти його до завершення карантину.

Добавить в: