Главная страница » Новости » Город и регион » Поліцейські Сумщини розслідують обставини «родинної» крадіжкиObyavaBilsheSumy705x80

Поліцейські Сумщини розслідують обставини «родинної» крадіжкиПопередньо правоохоронці встановили, що до зникнення грошей з банківського рахунку жительки одного з сіл району причетна її донька.

Сама 47-річна жінка, виявивши «мінусовий» баланс по картці, була дуже здивована. Вона пояснила правоохоронцям: кредитку отримала буквально на днях і ще жодного разу нею не скористалась. Реквізити платіжного документа та коди доступу також нікому не повідомляла. І тим не менш, зникло 5 тисяч гривень.

Працівники поліції провели перевірку, і встановили, що до зникнення грошей причетна 19-річна донька заявниці, студентка вишу. Дівчина на період карантину приїхала додому до матері. Маючи кредити, які взяла ще під час навчання, в не маючи коштів внести черговий платіж, вона зважилась на крадіжку.

«Дівчина знала, де мати тримає банківську картку, і за допомогою мобільного додатку вивела кошти з рахунку матері на свій електронний гаманець, - коментує Дмитро Станішевський, начальник Тростянецького відділення поліції. - Викрадені гроші вона частково витратила, погасивши власний кредит».

В поліції дії дівчини кваліфікували як крадіжку і відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування, подальшу долю дівчини-спритниці визначить суд.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: