Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині судитимуть інспектора СІЗО, який за хабар намагався передати ув’язненому заборонені предметиObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині судитимуть інспектора СІЗО, який за хабар намагався передати ув’язненому заборонені предметиПрокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно молодшого інспектора Сумського слідчого ізолятора, який за неправомірну вигоду намагався передати ув’язненому заборонені предмети (ч. 1 ст. 368 та ч. 2 ст. 307 КК України).

За даними слідства, 22 жовтня 2019 року обвинувачений, спокусившись на 1500 грн неправомірної вигоди, заступаючи на службу, приніс на територію Державної установи «Сумський слідчий ізолятор» наркотичний засіб «канабіс», психотропну речовину «PVP», мобільний телефон із сім-карткою та заповнену спиртовмісною рідиною резинову грілку. Інспектор планував передати вказані заборонені предмети одному із ув’язнених, однак був затриманий правоохоронцями.

Досудове слідство у вказаному кримінальному провадженні проведено слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, за процесуального керівництва прокуратури.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: