Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині правоохоронці розшукують шахрая, який під виглядом працівника санепідемслужби обдурив місцеву жителькуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині правоохоронці розшукують шахрая, який під виглядом працівника санепідемслужби обдурив місцеву жителькуДві тисячі гривень втратила жінка, повіривши незнайомому телефонному співрозмовнику. Як встановили викликані працівники поліції, невідомий погрожував їй… перевіркою санепідемстанції.

Літня жінка розповіла, що їй на мобільний телефон подзвонив чоловік, який представився співробітником санітарно-епідеміологічної служби. Він повідомив, що незабаром до неї приїдуть співробітники санепідемслужби для перевірки дотримання нею правил карантину. Співрозмовник запевнив, що уникнути перевірки можна, перерахувавши на продиктований рахунок 10 тисяч гривень. Налякана 61-річна жінка таки переказала дві тисячі гривень, і тільки згодом зрозуміла, що її ошукали.

Слідчі Кролевецького відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство), та розпочали пошуки зловмисника.

Поліцейські знову застерігають громадян від зайвої довірливості, і закликають проявляти пильність під час таких телефонних розмов з незнайомцями. Пам’ятайте: якщо мова заходить за гроші, будьте впевнені – ви спілкуєтеся з шахраєм.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: