Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині ювенальні поліцейські оперативно розшукали та повернули в родину 12-річного підліткаObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині ювенальні поліцейські оперативно розшукали та повернули в родину 12-річного підліткаПівгодини знадобилась співробітникам поліції Шостки, аби знайти та повернути дитину додому. Попри заборону бабусі виходити з дому без супроводу дорослих, непосидючий хлопець улучив момент і втік на вулицю.

Про зникнення свого 12-річного онука, який знаходиться у неї під опікою, в поліцію повідомила 64-річна жителька Шостки. Жінка розповіла, що поки вона займалась з меншою дитиною у кімнаті, хлопець з квартири втік.

«Вжитими заходами співробітники ювенальної превенції розшукали хлопця, - розповідає Сергій Коверсун, заступник начальника Шосткинського відділу поліції. – Підліток знаходився за кілька кілометрів від домівки, біля залізничної колії, де просто гуляв».

Правоохоронець додає, що це не перша така втеча хлопця. У минулому році його розшукували п’ять разів, і вдруге - цьогоріч.

Сам же втікач розповів поліцейським, що вдома йому нудно, тож він і гайнув на вулицю гуляти.

З підлітком та його бабусею правоохоронці провели чергові профілактичні бесіди щодо наслідків таких вчинків.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: