Главная страница » Новости » Город и регион » Карантин карантином, а працевлаштуванню – зелене світлоObyavaBilsheSumy705x80

Карантин карантином, а працевлаштуванню – зелене світлоНезважаючи на карантинні обмеження, Сумська обласна служба зайнятості не припиняє своєї роботи, працюючи в режимі обмеженого доступу. Тобто робота побудована таким чином, що безпосередньо фізичного прямого контакту з клієнтами немає. Усі спеціалісти на місцях у телефонному режимі спілкуються з клієнтами.

Свою діяльність на період карантину зупинили не всі роботодавці, тож не можна говорити про повне припинення прийому на роботу. У цей складний період служба зайнятості тримає руку на пульсі ринку праці та реагує на актуальні потреби роботодавців. Фахівці служби зайнятості спілкуючисьдистанційно, проводять моніторинг вакансій та укомплектовують їх. До прикладу, з 19 березня по 8 квітня по області працевлаштовано 1224 безробітних за направленням служби зайнятості.

За час дії карантину прийнято 12 рішень щодо надання роботодавцям компенсації по відшкодуванню єдиного внеску за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця.

Не припиняється й організація та проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру за різними напрямками, зокрема, благоустрій територій, озеленення, інформування населення про надання субсидій. З 19 березня до громадських робіт залучено 133 особи з числа безробітних, і 165 - до тимчасової зайнятості.

Нагадуємо, у всіх філіях, базових центрах та обласному центрі зайнятості працюють телефони «гарячої» лінії.

Шановні клієнти служби зайнятості, не наражайте на небезпеку себе та навколишніх.

Необхідну інформацію Отримуйте з питань зайнятості в режимі онлайн за допомогою офіційних веб-ресурсів державної служби зайнятості: сайт «Єдине соціальне середовище» www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» skills.dcz.gov.ua , «Профорієнтація та розвиток кар’єри» profi.dcz.gov.ua, а також на регіональній сторінці Сумського обласного центру зайнятості sum.dcz.gov.ua та сторінках у соціальній мережі «Фейсбук».

Телефон «гарячої лінії» обласного центру зайнятості -
(0542) 68 55 19 (понеділок-четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00)
Запити надсилайте на ел. адреси: shutko-ludmila@socz.gov.ua,
usenko-inna@socz.gov.ua

Бережіть себе і своє здоров’я!

Добавить в: