Главная страница » Новости » Город и регион » Сумським водіям нагадують, що порушення швидкісного режиму у межах населених пунктів може мати серйозні наслідки


ObyavaBilsheSumy705x80

Сумським водіям нагадують, що порушення швидкісного режиму у межах населених пунктів може мати серйозні наслідкиПоліцейські закликають водіїв транспортних засобів дотримуватись правил дорожнього руху, не перевищуючи швидкість 50 км/год у межах населених пунктів.

Даний показник визначений не для обмеження водіїв, а задля того, щоб керманич мав змогу вчасно відреагувати на перешкоду або зміну дорожньої ситуації та встиг загальмувати, наголошують правоохоронці.

Так, за даними патрульної поліції Сум, з початку року за перевищення швидкості було складено майже 1300 адміністративних матеріалів.

Відповідно, за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год, згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП, тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень. За перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год, згідно з ч. 3 ст. 122 КУпАП, сума штрафу складатиме 510 гривень.

Добавить в: