Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах перенесли конкурс на виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів


ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах перенесли конкурс на виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходівПід час четвертого пленарного засідання LXХIII сесії депутати міської ради проголосували за зміну дати та місця проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

За попередньою редакцією рішення від 26 лютого 2020 року № 6601-МР конкурс мав відбутись 9 квітня о 13:00 за адресою: м-н Незалежності, 2, IV поверх, каб. 59.

Втім, з метою усунення суперечностей та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до пункту 55 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», Постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», його перенесли на 28 травня, 13:00 за адресою: вул. Горького, 21, III поверх, каб. 298.

Окрім цього, під час обговорення були затверджені зміни й щодо терміну вивчення конкурсних пропозицій комісією, зокрема, робота може тривати до трьох робочих днів.

Добавить в: