Главная страница » Новости » Город и регион » Сумщина отримала 73 упаковки препарату для лікування хворих на коронавірусну інфекцію


ObyavaBilsheSumy705x80

Сумщина отримала 73 упаковки препарату для лікування хворих на коронавірусну інфекцію73 упаковки препарату (4380 таблетки), що надійшли на Сумщину з Міністерства охорони здоров’я України, розраховані на лікування майже 365 осіб.

За словами голови групи експертів з питань інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ірини Троцької, препарат «Плаквеніл» вже показав свою ефективність при застосуванні його у багатьох країнах під час лікування пацієнтів з COVID-19.

«Препарат відноситься до групи протималярійних, він блокує рецептор, до якого вірус чіпляється у дихальній системі, і, як наслідок, вірус покидає організм. Відповідно до державного протоколу, медпрепарат може застосовуватися для лікування осіб із середньотяжкими і тяжкими формами захворювання. «Плаквеніл» має побічну дію, тому ми його можемо призначати тільки у тих випадках, коли є така необхідність», – повідомила Ірина Троцька.

73 упаковки препарату «Плаквеніл» отримають 9 закладів першої хвилі – обласна інфекційна лікарня, обласний перинатальний центр, дитяча міська клінічна лікарня та 6 ЦРЛ.

Також в області створено резерв цих ліків, препарат видаватиметься закладам за потребою. Резерв є і у Міністерстві охорони здоров’я України у кількості 700 упаковок, які за необхідності також буде розподілено по областях.

Добавить в: