Завантаження ...

На Сумщині судитимуть працівника підприємства, за вказівкою якого вирубано 46 деревКонотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно працівника Державного сільськогосподарського підприємства, який, зловживаючи службовим становищем, наказав підлеглому вирубати дерева на території природно-заповідного фонду (ч. 3 ст. 246 та ч. 1 ст. 364 КК України).

За версією слідства, наприкінці 2019 року, не маючи відповідного дозволу на поруб, вказаний працівник підприємства надав вказівку вальнику лісу вирубати 46 дерев у господарській зоні Регіонального ландшафтного парку «Сеймський». Відповідно до висновку Державної екологічної інспекції в Сумській області, такими протиправними діями підозрюваний завдав державі матеріальних збитків на загальну суму майже 110 тис. грн.

Досудове слідство здійснювали слідчі Конотопського відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури. За скоєне обвинуваченому загрожує штраф від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Прес-служба прокуратури Сумської області