Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині попереджено незаконне переміщення через кордон товарів військового призначення та іноземцяObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині попереджено незаконне переміщення через кордон товарів військового призначення та іноземцяЗа належного процесуального керівництва прокуратури Сумської області в рамках кримінального провадження припинено незаконну діяльність мешканців Сумщини з протиправного переправлення осіб через державний кордон України та незаконного переміщення товарів військового призначення (ч. 3 ст. 332 та ч. 1 ст. 333 КК України).

За версією слідства, двоє жителів Великописарівського району за грошову винагороду намагалися переправити на територію Російської Федерації іноземця та прилад до військової техніки поза встановленим пунктом пропуску. У п’ятницю, 3 квітня 2020 року, двох ділків затримано співробітниками УСБУ в Сумській області та військовослужбовцями Сумського прикордонного загону безпосередньо під час вчинення злочину. Наразі вирішується питання про оголошення затриманим про підозру.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: