Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за добу сім боєприпасів виявлено та ще один знешкодженоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за добу сім боєприпасів виявлено та ще один знешкоджено01 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 122 мм артилерійського снаряду який раніше виявили в с. Гамаліївка Конотопського району. Небезпечний предмет був вивезений у спеціально відведене місце та знищений шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення одного 122 – мм, одного 152 – мм артилерійських снарядів, однієї ручної гранати Ф-1 та чотирьох 82 – мм мінометних мін. Відголоски минулих війн були виявлені в смт Низи Сумського району, на відстані 1,5 км від житлових будинків, в м. Путивль, на відстані 500 м від осель громадян, в с. Пономаренки Великописарівського району, на відстані 1,5 км. від житла громадян, та в с. Нехаївка Конотопського району, в полі, та в с. Подільки Липоводолинського, в лісомузі, на відстані 2 км від житлового сектору.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: