Завантаження ...

На Сумщині повідомлено про підозру директорові ТОВ за фактом привласнення пів мільйона гривеньСумською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру директорові товариства з обмеженою відповідальністю за фактом привласнення коштів під час будівництва мініфутбольного поля (ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 191 КК України).

За версією слідства, підозрюваний у 2018 році уклав з відділом освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району договір, предметом якого є «Будівництво мініфутбольного поля зі штучним покриттям опорного закладу Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів».

Отримавши попередню оплату в розмірі 1,3 млн грн, керівник товариства з обмеженою відповідальністю зобов’язувався завершити роботи до червня 2019 року. Однак на даний час мініфутбольне поле не побудоване, водночас фактично виконані роботи не відповідають обсягам, зазначеним в офіційних документах. Відповідно до висновку експертів вартість завищення об’єму робіт по об’єкту становить майже 507 тис грн.

Досудове слідство здійснюють слідчі Сумського відділу поліції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Слід зазначити, що вказаний керівник товариства вже підозрюється в привласненні 1,1 млн грн під час будівництва футбольного поля зі штучним покриттям у м. Дружба Ямпільського району.

Прес-служба прокуратури Сумської області