Завантаження ...

В Сумах поліція скерувала на розгляд суду кримінальне провадження щодо адміністраторки підпільного грального закладуНагадаємо: на початку нинішнього року оперативники та слідчі ГУНП в області виявили в обласному центрі нелегально працюючий гральний заклад.

Як встановили правоохоронці, організував його житель обласного центру, і залучив до роботи у гральній залі 22-річну знайому. Дівчина-адміністратор контролювала прийом готівки та надавала гравцям цифровий код-доступ до азартних ігор, пояснювала правила гри та внутрішні правила закладу, а також за необхідності виплачувала виграші.

В рамках відкритого кримінального провадження були проведені обшуки та вилучені більше двох десятків одиниць різноманітної комп’ютерної техніки - експертні дослідження показали, що їх програмне забезпечення пристосоване саме під азартні ігри.

Сьогодні справу щодо сумчанки, яка обґрунтовано підозрюється у зайнятті гральним бізнесом (ч.1 ст. 203-3 КК України «Зайняття гральним бізнесом»), скеровано до суду. Дівчині загрожує сплата чималого штрафу – від 170 тисяч до 680 тисяч гривень.

Відділ комунікації поліції Сумської області