Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 50 боєприпасів часів минулих війнObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 50 боєприпасів часів минулих війнПротягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 35 артилерійських снарядів (45, 76, 150 мм), 13 мінометних мін (50, 82, 85, 120, 122 мм), 2 ручні гранати (РГД-33) часів Другої світової війни. Дані боєприпаси були виявлені у Конотопському, Роменському, Сумському, Недригайлівському, Тростянецькому, Кролевецькому, Лебединському районах та містах Тростянець, Лебедин.

Найбільша знахідка була зафіксована у Тростянецькому районі. У лісі поблизу с. Боромля шукач металобрухту виявив у значній кількості підозрілі металеві предмети. Небезпечний арсенал знаходився на відстані 2 км від житлових будинків. На місце виклику прибули піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які вилучили: 25 артснарядів, 8 мінометних мін. Вибухонебезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Вкотре звертаємося до громадян з наполегливим проханням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення боєприпасів або схожих на них предметів. Пам'ятайте, даних знахідок не можна навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102».

Управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в: