Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння дачного будинкуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння дачного будинку26 березня о 16:16, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку по вул. Першотравнева в с. Варачине, Сумського району. Про пожежу повідомили сусіди, які побачили дим та полум’я на покрівлі споруди. На місце події було направлено черговий караул 27 – го Державного пожежно – рятувального посту.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та стіни будівлі по всій площі, утворилась загроза подальшого поширення вогню на ще один поруч розташований дачний будиночок. Для безперебійної роботи пожежно – рятувальних підрозділів автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка було розташована на відстані 500 метрів від осередку горіння.

О 18:19 загоряння локалізували, а о 19:53 – витративши на гасіння майже 12 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 3 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: