Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за добу один застарілий боєприпас знешкоджено, ще два виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за добу один застарілий боєприпас знешкоджено, ще два виявлено24 березня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), знешкоджено одну 120-мм мінометної міни часів Другої світової війни. Напередодні, небезпечну знахідку виявили жителі м. Тростянець. Застарілий боєприпаси знаходив по вул. Сосновий бір, на відстані всього 20 м від житлових будинків.

Цього ж дня, у с. Коровенці, Недригайлівського району, при проведенні земляних робіт було знайдено 122-мм артилерійський снаряд. Вибухонебезпечний предмет розміщувався на відстані 1,5 км від житлових будинків. А в с. Пекарі, Конотопського району, місцеві жителі натрапили на 82-мм мінометна міну, що знаходилась на лузі.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: