Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини розшукує чергового продавця віртуального «товару»ObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини розшукує чергового продавця віртуального «товару»

Жертвою інтернет-афериста став 44-річний житель Тростянеччини. Чоловік замовив через одну з найвідоміших платформ он-лайн-оголошень сонячні батареї. І сплатив за них авансом двадцять тисяч гривень.

Товар надійшов на склад місцевого перевізника. Однак при отриманні виникла проблема – через неточність у документах доставки працівник фірми-перевізника не міг відпустити товар. А тому попросив клієнта зв’язатися з продавцем і оформити правильні документи.Покупець знову зв’язався з продавцем і обговорив виниклу проблему. Представник фірми погодився вислати нову документацію, проте зажадав ще 14 тисяч гривен доплати. Знаючи, що товар вже на складі, покупець погодився на переказ, але документів так і не дочекався. Всі подальші спроби зв’язатися з представником фірми залишилися марними.

Наразі в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 190 КК України «Шахрайство», в рамках якого з’ясовують всі обставини події та встановлюють особи продавця та можливого посередника.

Працівники поліції закликають громадян бути уважними під час подібних угод, і радять не пересилати гроші за товар наперед. Якщо мова йде про чималу суму і продавець настійливо наполягає на передоплаті, будьте певні – ви спілкуєтесь з шахраєм.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: