Главная страница » Новости » Город и регион » 13 років проведе за гратами житель Сумщини, який позбавив життя свою співмешканку


ObyavaBilsheSumy705x80

13 років проведе за гратами житель Сумщини, який позбавив життя свою співмешканкуСумською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 39-річного сумчанина, який позбавив життя свою співмешканку.

Нагадуємо, що подія сталась 11 грудня 2018 року в м. Суми. До поліції близько 16.00 зателефонувала сумчанка і повідомила, що на сходах багатоквартирного будинку лежить закривавлена жінка. Прибувши за викликом, поліцейські виявили потерпілу в одній із квартир. Жінка була в напівсвідомості, поруч із нею сидів співмешканець. Медики забрали потерпілу в лікарню, де через декілька хвилин констатували її смерть. Відповідно до висновку експертів, 38-річній жінці було завдано близько 40 ударів.

У суді чоловік визнав, що вони зі співмешканкою того дня разом вживали спиртні напої, а потім посварились. З його слів, жінка почала йому дорікала тим, що він ніде не працює, порівнювала з іншими чоловіками, а потім ще й дала ляпас. Він розлютився, відштовхнув її, що було далі – не пам’ятає. Запевняв, що ніколи не бив цивільну дружину. Однак свідки розповіли в суді, що потерпіла систематично ходила із синцями та гематомами, часто сиділа в під’їзді на сходах, бо обвинувачений виганяв її з квартири. Більш того, чоловік має запальний характер і до цього вже відбував покарання за вбивство через необережність свого батька.

За вироком Ковпаківського районного суду м. Суми від 20 березня 2020 року обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та засуджено до 13 років позбавлення волі. На вирок суду чоловік чекав у СІЗО.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: