Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах рятувальники ліквідували загоряння сухої рослинностіObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах рятувальники ліквідували загоряння сухої рослинності23 березня о 14:43, до рятувальників надійшло повідомлення, що в Сумах, по вул. І. Піддубного горить не експлуатуємо дача, вогонь від якої перекинувся на суху рослинність. Через сильні пориви вітру, полум’я миттєво поширилось на площу до 4,5 га. Над епіцентром горіння проходили лінії електропередач, а поруч знаходились дачні будинки. До ліквідації даної пожежі залучалось 10 чоловік особового складу на трьох одиницях техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники відвернули небезпеки поширення вогню на дачі громадян та запобігли пошкодження ліній електропередач від високої дії температури. Локалізувати пожежу вдалось о 16:05, о 17:42 – витративши на гасіння 16 т води, повністю ліквідувати.

Вкотре закликаємо громадян бути максимально обережними у поводженні з вогнем та не допускати пожеж в природних екосистемах.

Управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в: