Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 33 боєприпаси часів минулих війнObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 33 боєприпаси часів минулих війнПротягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 30 артилерійських снарядів (45, 76, 85, 122, 152 мм), 3 мінометні міни (82, 120 мм) часів Другої світової війни. Дані боєприпаси були виявлені у Роменському, Охтирському, Липоводолинському, Сумському районах.

Зокрема, на Роменщині поблизу с. Рогинці місцевий житель під час пошуку металобрухту натрапив в яру на підозрілі металеві предмети у великій кількості. Небезпечна знахідка знаходилась на відстані 1,5 км від житлових будинків. На місце виклику прибули піротехніки, які дістали із землі арсенал з 22-х артснарядів. Вибухонебезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Вкотре звертаємося до громадян з наполегливим проханням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення боєприпасів або схожих на них предметів. Пам'ятайте, даних знахідок не можна навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102».

Управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в: