Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині виявлено громадянина, який переміщав через державний кордон товари військового призначенняObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині виявлено громадянина, який переміщав через державний кордон товари військового призначенняПрокуратурою Сумської області у вівторок, 17 березня 2020 року, повідомлено про підозру жителю Сумщини, який порушив встановлений порядок передачі товарів, що підлягають державному експертному контролю (ч. 1 ст. 333 КК України).

Встановлено, що упродовж 2017 – 2019 років ряд підконтрольних підозрюваному комерційних структур через процедури конкурсних закупівель поставляли Збройним силам України на суму близько 400 тис. грн партії товарів військового призначення, зокрема фотопапір реєструючого типу, який використовується військовослужбовцями Повітряних сил для графічного відтворення польотної інформації.

При цьому, не маючи відповідного дозволу чи висновку Державної служби експертного контролю України на здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експертному контролю, вказаний товар був переміщений підозрюваним з Російської Федерації на територію України поза пунктами пропуску, в порушення порядку встановленого чинним законодавством.

Протиправну діяльність підозрюваного викрито Управлінням СБУ в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури Сумської області. Тривають слідчі дії.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: