Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах обмежать кількість пасажирів в громадському транспорті до 10 осібObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах обмежать кількість пасажирів в громадському транспорті до 10 осібВідсьогодні в комунальному громадському транспорті обмежуватимуть кількість пасажирів під час поїздок.

Про зміни умов перевезень сумчан повідомляє КП «Електроавтотранс».

Обмеження запроваджено у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19».

Зміни розпочнуться сьогодні, з 12:00, і триватимуть протягом карантину, до 3 квітня включно. Вони передбачають, що одночасно в салоні не можуть перебувати понад 10 пасажирів. Також на період карантину посадка здійснюватиметься тільки через перші двері транспортного засобу.

У разі невиконання вимог, що передбачені Постановою, водій має право зупинити рух та викликати поліцію.

Зауважимо, міська влада та адміністрація КП «Електроавторанс» робить усе можливе аби кількість комунального транспорту у пікові години не зменшувалась, однак не виключає вірогідність відхилення від графіків.та просить з порозумінням поставитись до ситуації, що склалася.

Обмеження щодо кількості пасажирів (не більше 10 осіб в салоні ) стосується і приватного громадського транспорту.

Добавить в: