Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах спалювання сміття спричинило пожежу



ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах спалювання сміття спричинило пожежу



17 березня о 13:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Донській, район Баранівки, обласного центру. На гасіння направили відділення чергових караулів 3-ї та 1-ї державних пожежно-рятувальних частин.

Як було встановлено, вогонь охопив невелику дерев'яну господарчу споруду споруду та перекинувся на розташовану поруч аналогічну сусідську споруду. Пориви вітру створювали загрозу подальшого поширення вогню. О 14:08 вдалося локалізувати загоряння та зупинити просування полум'я. А вже о 14:18 пожежу ліквідували.

Всього на місці працювало 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Припустима причина загоряння - необережне поводження з вогнем. За попередніми даними, літня жінка спалювала сміття на своїй присадибній ділянці та поривами вітру вогонь перекинувся на суху рослинність, а з неї на розташовані поруч сусідські споруди. Наголошуємо, такі безвідповідальні дії можуть призвести не лише до матеріальних збитків, а й навіть до людських жертв! Суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а при виявленні загоряння на відкритих територіях та у лісах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: