Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині спалювання сміття призвело до пожежі у житловому секторіObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині спалювання сміття призвело до пожежі у житловому секторі16 березня о 16:36 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння у смт Терни, Недригайлівського району. На гасіння направили чергове відділення 37-го державного пожежно-рятувального посту.

Як було встановлено, вогонь охопив дерев'яну допоміжну споруду та поривами вітру встиг перекинутися на покрівлю розташованого поруч сараю. О 16:44 силами 4 рятувальників на 1 одиниці техніки вдалося зупинити подальше поширення загоряння та відвернути небезпеку знищення від господарчої споруди. О 16:54 - пожежу приборкали.

Припустима причина загоряння - необережне поводження з вогнем. За попередніми даними, співмешканка господаря спалювала сміття поруч з допоміжною спорудою та залишила вогнище без нагляду. Пам'ятайте, відповідальне ставлення до вимог пожежної безпеки допоможе не лише уникнути матеріальних збитків, а й запобігти людським жертвам!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: