Главная страница » Новости » Город и регион » Департамент соцзахисту тимчасово припиняє прийом громадянObyavaBilsheSumy705x80

Департамент соцзахисту тимчасово припиняє прийом громадянДепартамент соціального захисту населення із середи, 18 березня, припиняє прийом громадян на період дії карантинних заходів.

Прийом документів здійснюватиметься поштою або через електронні сервіси.

Електронні адреси для направлення відповідних заяв чи повідомлень: з питань соціальних допомог та субсидій – priyom.dszn@smr.gov.ua; з питань пільг – person.dszn@smr.gov.ua; з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій населення – inva.dszn@smr.gov.ua.

Консультації можна отримати за телефонами:78-88-88, 78-71-20, 78-71-22, 78-71-23, (050)4078199, через сторінку департаменту у Facebook (Соціальний захист міста Суми).

Також громадяни можуть залишити свої письмові звернення у спеціальних скриньках, які розташовані при вході до адмінбудівлі (вул. Харківська, 35). Звернення спрямовувати на електронну адресу: dszn@smr.gov.ua.

Департамент соціального захисту населення наголошує на тому, що попри карантинні заходи, виплата усіх видів державної соціальної допомоги, компенсацій, житлових субсидій та пільг здійснюватиметься своєчасно при надходженні фінансування

Добавить в: