Главная страница » Новости » Город и регион » В Сумах поліція затримала молодика, який пошкодив службовий автомобіль (+відео)ObyavaBilsheSumy705x80

В Сумах поліція затримала молодика, який пошкодив службовий автомобіль (+відео)Група реагування поліції охорони прибула на спрацювання кнопки «Терміновий виклик поліції» до одного з центральних універмагів обласного центру. Поки правоохоронці опрацьовували ситуацію, їх службовий автомобіль став об‘єктом уваги кількох молодиків.

В результаті, коли поліцейські повернулись до автівки, вони знайшли її пошкодженою та брудною.

Аби з‘ясувати, що відбулося за їх відсутності, екіпаж переглянув записи відеореєстратора машини та камер відеоспостереження торгівельного закладу. І встановили, що біля машини перебували кілька молодих людей. Один з них спочатку фотографувався біля авто, а потім інший заліз на дах і став… танцювати, а один з його товаришів знімав ці дії на телефон.

Врешті-решт хлопці подались у своїх справах далі, проте «танцюристу» залишитися безкарним не вдалося. Його вже розшукали та доправили до Сумського відділу поліції, де нині він спілкується зі слідчими. Його дії кваліфіковані у відповідності з ознаками ч.1 ст. 296 КК України як хуліганство, та розпочате кримінальне провадження.

Відтак, хизування може вартувати молодому чоловіку аж до 5 років обмеження волі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: