Главная страница » Новости » Город и регион » Сумських перевізників зобов’язали ретельно дезінфекувати транспорт під час карантинуObyavaBilsheSumy705x80

Сумських перевізників зобов’язали ретельно дезінфекувати транспорт під час карантинуЗаступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Степан Пак провів робочу нараду із сумськими перевізниками з питань дезінфекції пасажирського транспорту.

Як зауважив посадовець, на сьогоднішній день водії транспортних засобів повинні дотримуватись трьох основних правил: дезінфекція машини, обробка спецзасобами салону авто та зовні та фіксація даних дій у журналі.

«Здорова громада – це справа державної ваги. Особливо це стосується водіїв, – однієї з найбільш незахищеної категорії перед респіраторними інфекціями. Саме ці люди частіше за інших потрапляють у зону ризику, контактуючи з великою кількістю осіб, і можуть поширити вірус. Окрім цього, у їх руках перебуває найбрудніша річ – гроші, тому про дезінфекцію у жодному разі не слід забувати. Тож водії обов’язково повинні фіксувати поточні і заключні дезінфекції у журналі, де мають бути вказані: державний номер автотранспорту, дата, час та засіб дезінфекції, і все це підкріпити особистим підписом!», – наголосив Степан Пак.

Принагідно головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Наталія Рудика повідомила, що у крамницях все ж можна придбати спеціалізовані хлормісткі таблетовані препарати, зокрема, «Санідез», «Дезхлор», «Діхлор», «Госпісет», «Жавілар плюс», «Жавілар ефект», «Ньютаб актив» та «Бланідаз-300».

Разом з тим, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко нагадав приватним та комунальним перевізникам, що у разі потреби, вони мають оперативно надати транспортні засоби для перевезення людей, які прибули з територій, неблагополучних щодо COVID-19, до місця обсервації згідно з дорученням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Добавить в: