Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині прокуратура домоглась повернення в державну власність 30 га земліObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині прокуратура домоглась повернення в державну власність 30 га земліЗа позовом Конотопської місцевої прокуратури рішенням Конотопського міськрайонного суду від 12 березня 2020 року фізичну особу зобов’язано повернути в державну власність земельну ділянку площею 30 га вартістю понад 6 млн грн, а також сплатити 150 тис. грн заборгованості за її користування.

Раніше було встановлено, що за результатами торгів у 2017 році фізичній особі на сім років у платне користування передано зазначену земельну ділянку сільськогосподарського призначення. Однак фізична особа ухиляється від виконання зобов’язання за договором, зокрема своєчасно не сплачує орендну плату.

Відтак прокуратура, з метою захисту інтересів держави, звернулась до суду з позовною заявою про розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки в державну власність та стягнення з фізичної особи заборгованості.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: