Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники допомогли відчинити двері квартири в якій знаходилася малолітня дитинаObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині рятувальники допомогли відчинити двері квартири в якій знаходилася малолітня дитина12 березня о 10:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність відкриття вхідних дверей однієї із квартири на 4-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку по вул. Є. Коновальця в м. Конотоп, в якій знаходилась маленька дитина.

До рятувальників за допомогою звернулася мама хлопчика. З її слів, жінка вийшла на декілька хвилин з квартири, повернувшись - двері були зачинені. Самостійно відчинити їх вона не могла.

Прибувши на місце виклику, співробітники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини за допомогою шанцевого інструменту, обережно відчинили двері квартири. Після чого потрапили до помешкання та передали 4-х річного сина матусі.

Господарка оселі висловила велику вдячність рятувальникам за вчасно надану допомогу.

Всього залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: