Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси виявлено та ще два знешкоджено


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси виявлено та ще два знешкоджено11 березня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 120-мм та однієї 82-мм мінометних мін часів Другої світової війни. Небезпечні знахідки раніше виявили в лісосмузі, на відстані до 70 м від житлових будинків в с. М. Бобрик Лебединського району та в с. Олешня Охтирського району на відстані 50 м від житлових будинків.

Цього ж дня, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення предметів схожих на боєприпаси в полі с. Куземен Охтирського району. Ними виявились дві 120-мм мінометні міни, які знаходились на відстані 2 км від житлових будинків. Схожі випадки мали місце в Кролевецькому районі, де в лісі на відстані 3 км від житлових будинків с. Воронцове місцевим мешканцем було виявлено 152 – мм артснаряд. В с. Олешня Охтирського району, на відстані 1,5 км від житлових будинків було виявлено 120-мм мінометну міну. На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: