Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах оцінили управителів багатоквартирних будинківObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах оцінили управителів багатоквартирних будинківНа Інформаційному порталі оприлюднено рейтинг управителів багатоквартирних будинків.

Такий вперше підготували фахівці Департаменту інфраструктури міста.

Визначення узагальнюючого оцінювального показника привабливості (рейтингу) суб’єктів господарювання, що надають послуги з управління багатоквартирним будинком, для споживачів міста Суми здійснюється відповідно до Положення, затвердженого рішенням виконавчого комітету №123 від 12.03.2019.

Як повідомили у Департаменті, мета такого рейтингу - доведення до відома мешканців міста більш повної та об’єктивної інформації щодо діяльності таких суб’єктів господарювання у сфері управління багатоквартирними будинками. Рейтинг також сприятиме конкуренції на ринку надання послуг з управління будинком, підвищенню їх якості, прозорості та підзвітності у діяльності суб’єктів господарювання, удосконаленню громадського контролю тощо.

Визначення рейтингу суб’єктів господарювання здійснюється департаментом інфраструктури міста по 100 бальній системі два рази на рік: за перше та друге півріччя календарного року.

У окремих випадках загальна кількість балів може перевищувати 100 або мати від’ємне значення.

Інформація для визначення рейтингу збирається та накопичується Департаментом з будь-яких джерел, в тому числі від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення, суб’єктів господарювання, інших юридичних та фізичних (за їх згодою) осіб, засобів масової інформації, з державних реєстрів, відкритих баз даних, інтернет-ресурсів та інших джерел.

У трійці лідерів:

  • ПП «Наш дім»
  • ТОВ «Житло-Сервіс-Інвест»
  • ПРБП «Рембуд»

Нагадаємо, у 2019 році відбувся перший конкурс з визначення управителів багатоквартирних будинків у м.Суми.

Добавить в: