Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині прикордонники затримали громадянина Киргизії, який незаконно потрапив до України з РФObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині прикордонники затримали громадянина Киргизії, який незаконно потрапив до України з РФМинулої суботи у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону затримали порушника державного кордону України.

Прикордонний патруль, який ніс службу в районі населеного пункту Миропільське, неподалік від держрубежу виявив та затримав громадянина Киргизької Республіки. Чоловік, який мав при собі лише посвідчення водія, в пішому порядку незаконно перетнув російсько-український кордон з території Росії на територію України поза встановленими пунктами пропуску.

Наразі 34-річний іноземець затриманий до трьох діб для встановлення усіх обставин припиненого правопорушення. За незаконне перетинання державного кордону України та за порушення прикордонного режиму на нього складені адміністративні матеріали за ст. ст. 204-1 та 202 КУпАП відповідно.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: