Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція попереджає: на Сумщині активізувались телефонні шахраїObyavaBilsheSumy705x80

Поліція попереджає: на Сумщині активізувались телефонні шахраїОднією з жертв так званих псевдобанкірів стала жителька Сумського району. В результаті телефонної розмови з незнайомкою пенсіонерка втратила 40 тисяч гривень.

По допомогу до правоохоронців Сумського районного відділу поліції звернулась 67-річна мешканка с. Верхня Сироватка. Зі слів заявниці, їй зателефонувала невідома жінка, яка представилась співробітником служби безпеки банку. Співрозмовниця запевнила, що банківська картка пенсіонерки заблокована, а щоб не втратити гроші та якнайшвидше розблокувати картку - попросила назвати цифри з останнього отриманого смс-повідомлення. Заявниця без всіляких сумнівів погодилась.

Вже за кілька хвилин на її мобільний стали надходити смс-повідомлення про зняття грошей з її картки.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян від нерозважливих кроків та надмірної довірливості. Це може коштувати великих фінансових та психологічних втрат. Тож будьте уважними, і в разі подібних дзвінків відразу кладіть слухавку та зверніться за допомогою до найближчого відділення того банку, в якому ви обслуговуєтеся.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: