Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах промоніторили підсумки виконання проєктів громадськими організаціями ветеранів


ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах промоніторили підсумки виконання проєктів громадськими організаціями ветеранівПроведено підсумковий моніторинг реалізації переможцями конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету в 2019 році.

Про це йдеться у підсумковому звіті Департаменту соціального захисту населення. Такий затвердила конкурсна комісія для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (реалізації проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету в 2019 році.

Нагадаємо, що мова йде про реалізацію програм «Поруч по життю» ГО «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)», програми «Інтерактивний «Музей історії АТО» ГО «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО)», програми «Пам'ятаємо, збережемо, не забудемо» ГО «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми» та програми «Жива пам'ять поколінь» Сумської міської організації ветеранів України.

Як свідчать результати підсумкового моніторингу, протягом 2019 року усі заплановані завдання програм повністю виконані.

Так, громадська організація «Сумська спілка учасників бойових дій (АТО) для виконання програми «Поруч по життю» отримала фінансову підтримку в сумі 72592 грн., що склало 96% від запланованого фінансування (75450 грн.). У рамках виконання програми проведено засідання «круглих столів», групові бесіди та майстер-класи, якими охопили 300 сумчан.

Для виконання програми «Інтерактивний «Музей історії АТО» та ж громадська організація отримала з міського бюджету 108262 грн., або 99% від запланованого фінансування (109232 грн.). Проведено виїзні виставки музею на території навчальних закладів міста з використанням мультимедійної апаратури, якими охопили більше 3000 молодих містян.

Громадська організація «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми» для виконання програми «Пам’ятаємо, збережемо, не забудемо» отримала фінансову підтримку у сумі 93982 грн., що склало 90% від запланованого фінансування (104597 грн.). Для виконання програми було організовано та проведено заходи до визначних дат, якими охоплено 1500 сумчан.

Сумську міську організацію ветеранів України на виконання програми «Жива пам'ять поколінь» профінансовано у сумі 191497 грн., що складає 91% від запланованого фінансування (209649 грн.). Організовано та проведено заходи до визначних дат, уроки мужності, екскурсії та семінари, до яких залучилися майже 5200 містян.

Нагадаємо, завданнями програм є:

  • відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, а також відвідування військових поховань і військових пам’ятників;
  • проведення спортивно-реабілітаційних заходів; проведення тренінгів, курсів, навчальних семінарів, засідань за круглим столом та інших інформаційно-просвітницьких заходів відповідно до тематики програми (проекту, заходу);
  • проведення заходів військово-патріотичного виховання;
  • розроблення та виготовлення періодичних, інформаційних видань з питань соціального захисту ветеранів та діяльності громадських об'єднань ветеранів без права їх подальшого використання в комерційних цілях.

Добавить в: