Главная страница » Новости » Город и регион » Правоохоронці Сумщини застерігають громадян від телефонних шахраївObyavaBilsheSumy705x80

Правоохоронці Сумщини застерігають громадян від телефонних шахраївЛише за останні два дні зловмисники за рахунок надмірної довірливості жительок Кролевця та Сум збагатились майже на 150 тисяч гривень.

В поліції 76-річна пенсіонерка з Кролевця розповіла, що віддала шахраям 4500 євро. Зловмисник, якій їй зателефонував, назвався слідчим. Він повідомив, що її син затриманий за скоєння дорожньо-транспортної пригоди, але уникнути кримінальної відповідальності можна сплативши гроші. Жінка погодилась і віддала свої заощадження невідомому, який прийшов до неї додому. Про те, що її ошукали, жінка зрозуміла коли переговорила з сином.

У подібну шахрайську пастку потрапила і 72-річна сумчанка. Жінка віддала зловмисникам 24 тисячі гривень за, начебто порятунок доньки. Гроші перерахувала на банківську карту, номер якої їй повідомили.

За даними фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали пошук зловмисників.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян із застереженням не бути занадто довірливими під час спілкування з невідомими і перевіряти отриману інформацію.

Пам’ятайте, саме від вашої пильності та обачності залежить збереження вашого майна та ваша ж особиста безпека.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: