Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння в будинку на вісім господарів


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння в будинку на вісім господарів25 лютого о 00:33, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння в одній з квартир в житловому будинку на 8 господарів по вул. Вознесенська в м. Ромни. Про пожежу повідомили сусіди, які відчули різкий запах диму. На місце події було направлено черговий караул 14 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено підлогу на площі до 2,5 кв. м, утворилась загроза подальшого поширення вогню на суміжні квартири.

Завдяки оперативним діям пожежно – рятувальних підрозділів о 00:42 загоряння локалізували, а о 00:50 – витративши на гасіння майже 1 тону води, повністю ліквідували не допустивши його подальшого поширення.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: