Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення ремонтних робіт на будинкових мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення ремонтних робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: пр-т Курський, 135 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Р. Атаманюка, 31, вул. Л. Українки, 25 (заміна корінних кранів ХВП та ГВП в квартирі), вул. Харківська, 58В, вул. Охтирська, 19/3, вул. Івана Сірка, 17 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Харківська, 58Г (заміна стояка ХВП в квартирі), вул. Інтернаціоналістів, 10 (заміна фільтра в квартирі), вул. Троїцька, 26 (заміна стояків ХВП та ГВП), вул. Холодногірська, 29, вул. Холодногірська, 45 (заміна корінних кранів ГВП т а ХВП в квартирах), вул. Труда, 26 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 58Б (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: