Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліцейські розшукують зловмисниць, які обікрали квартиру пенсіонера


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині поліцейські розшукують зловмисниць, які обікрали квартиру пенсіонераНазвавшись у розмові представницями газової служби, жінки проникли до житла 91-річного чоловіка та викрали понад 3 000 гривень.

Як повідомив поліцейським потерпілий, вдень до його квартири прийшла незнайомка, яка назвалась співробітницею газової служби. Ніби то вона обходить помешкання громадян та перевіряє справність газового устаткування. Чоловік пустив її до помешкання, а за кілька хвилин до житла прийшла її колега. Жінки повідомили, що у нього виникла переплата за спожитий газ, тож вони прийшли повернути йому гроші. Одна з них протягнула 500 гривень і попросила 25 здачі.

«Чоловік пішов до своїх схованок. Жінки невідступно слідували за ним. Тож вони бачили, де він зберігає заощадження. - розповідає Сергій Коверсун, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Шосткинського відділу поліції. – Після того, як жінки пішли з квартири, пенсіонер виявив зникнення понад 3 000 гривень. ».

За фактом крадіжки в поліції відкрили кримінальне провадження, в рамках якого встановлюють особи зловмисниць.

Правоохоронці радять громадянам не впускати в оселю незнайомих людей і ретельно перевіряти отриману інформацію.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: