Главная страница » Новости » Город и регион » За скоєння домашнього насильства перед судом постане житель СумObyavaBilsheSumy705x80

За скоєння домашнього насильства перед судом постане житель СумЧоловіку вже винесли припис на певний час не наближатись ані до жінки, ані до дитини і склали відносно нього адміністративний протокол, попередивши і про кримінальну відповідальність, уразі якщо він не припинить насильницькі дії.

Того дня екіпаж поліції охорони , проїжджаючи вулицею міста помітив жінку з дитиною на руках, яка бігла на зустріч. « Молода жінка була налякана, до того ж без верхнього одягу. Ми зупинились , розуміючи, що їй потрібна допомога, - розповідає молодший інспектор Владислав Міхаревич , - ми запропонували їм сісти до службового авто та розповісти, що сталося. Вона просила врятувати її і дитину від власного чоловіка .Мовляв той поводить себе агресивно і кидається битися палкою».

Для з’ясування обставин долучились і працівники підрозділу поліції з протидії домашньому насильству. Вони ще раз вислухали жінку та піднялися до квартири, де знаходився її 37-річний чоловік. Той поводив себе агресивно. Для дачі пояснень його доставили до Сумського відділу поліції . З’ясувалось, що причиною такої агресії стали надумані ревнощі. Сама ж заявниця скаржилась, що така ситуація трапляється в її родині не вперше.

Невдовзі правопорушник постане перед судом.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: