Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники дістали тіло рибалки з під льодуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині рятувальники дістали тіло рибалки з під льоду18 лютого до Міжрегіонального центру щвидкого реагування ДСНС України нaдійшло повідомлення від Роменського відділу поліції ГУНП у Сумській області про те, що у стaвку села Овлаші Роменського району виявлено пролом на льоду біля якого лежать риболовні приналежності

На місце події виїхала група підводного розмінування МЦШР ДСНС України . Як виявилось, рибалка ловив рибу та провалився під лід.

Рятувальники за допомогою рятувального спорядження дістали тіло чоловіка з води та передали працівникам правоохоронних органів.

Шановні громадяни!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду. Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України

Добавить в: