У Сумах студенти грали у баскетбол 3х3

18 лютого в м. Суми на базі Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти юнаки закладів професійної (професійної-технічної) освіти області змагалися за першість з баскетболу 3х3.

Фінальним змаганням передували відбіркові зональні змагання, у яких взяли участь 23 заклади професійної освіти області. Команди боролися за вихід до фіналу у підгрупах, що грали у м.Суми, м.Конотоп, м.Шостка.

За результатами фінальних змагань перше місце та можливість представляти область у Спортивних іграх України виборола команда Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» (керівник фізичного виховання Тимощенко М.О).

Друге місце виборола команда Білопільського вище професійного училища (керівник фізичного виховання Кукса О.М.).

Третє місце посіла команда Конотопського вищого професійного училища (представник команди Яловий О.Г, керівник фізичного виховання Петров В.Я).

Переможців та призерів нагороджено перехідним кубком, спортивними грамотами та медалями.