Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліцейські викрили зловмисника, який в минулому році вчинив крадіжку з місцевого кафеObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині поліцейські викрили зловмисника, який в минулому році вчинив крадіжку з місцевого кафеКрадієм виявився 27-річний місцевий, який сьогодні перебуває в слідчому ізоляторі за скоєння аналогічного злочину. Свою провину він визнав. Відносно нього в поліції тепер відкрито та розслідується декілька кримінальних проваджень.

Крадіжка з кафе на автостанції сталася в минулому році. Зловмисник потрапив в приміщення виламавши вхідні пластикові двері і забрав з каси 4000 гривень денної виручки. В рамках відкритого кримінального провадження поліцейські проводили низку оперативно-розшукових заходів, спрямованих на його розшук, які дали свій позитивний результат. Крадієм виявився місцевий житель, який був затриманий вже в цьому році за скоєння крадіжки ноутбука з ресторану. На сьогодні він перебуває в слідчому ізоляторі.

«Обидві крадіжки були дуже схожі за «почерком», - говорить Олександр Торчицький, начальник Путивльського відділу поліції, - тож слідчі порівняли відбитки пальців, які залишив на місці скоєння злочину ймовірний злочинець, з відбитками пальців нашого затриманого. За результатами дактилоскопічної експертизи вони повністю збіглись. Сумнівів не було. Під час бесіди з поліцейськими зізнався і затриманий крадій».

Він розповів, що до крадіжки грошей з кафе його підштовхнуло безробіття та матеріальні проблеми. В подальшому гроші він витратив на їжу та спиртне. А через деякий час скоїв чергову крадіжку, але вже ноутбуку. І був затриманий.

Сьогодні в рамках раніше відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України чоловіку повідомили про підозру у вчиненні чергового злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: