Главная страница » Новости » Город и регион » У пункті контролю прикордонники Сумського загону виявили прихований товарObyavaBilsheSumy705x80

У пункті контролю прикордонники Сумського загону виявили прихований товарСумський прикордонний загін продовжує вживати системних заходів, направлених на протидію протиправній діяльності службових осіб поїздів закордонного прямування, які намагаються незаконно перемістити через кордон з території РФ товари та вантажі.

Минулої суботи прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митної служби в черговий раз виявили товар народного споживання, який переміщувався через кордон з приховуванням від контролю.

Оглядаючи поїзд, який слідував з Москви до Кишинева, прикордонний наряд в міжстелевому просторі одного з пасажирських вагонів виявив ретельно приховані 270 блоків з сумішшю тютюну для кальяну. Загальна вага продукції склала біля 18 кілограмів.

Як з’ясувалося, цього разу приховав та намагався незаконно перемістити через кордон даний товар також громадянин Молдови – провідник поїзда.

Наразі виявлений товар вилучений.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: