Главная страница » Новости » Город и регион » Сумський рибоохоронний патруль знищив понад 11 км сітокObyavaBilsheSumy705x80

Сумський рибоохоронний патруль знищив понад 11 км сіток14 лютого 2020 року Сумський рибоохоронний патруль знищив 358 од. заборонених знарядь лову: сітки, раколовки, «екрани», «павуки», острога та ятері. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 11 016 м. Знищувалися знаряддя лову вилучені у порушників відповідно до рішень судів та актів безхазяйного майна.

Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток у непридатність – рубанням, різанням та утилізацією на полігоні твердих побутових відходів КП «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради.

У заході взяли участь представники Сумського рибоохоронного патруля, Департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації та Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області.

«Наразі значна кількість адмінсправ перебуває на розгляді в судах. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з ними – повернути порушнику або знищити. Тому чекаємо на їх рішення», - зазначив керівник Сумського рибоохоронного патруля Олександр Непочатов.

Довідкова інформація:
За використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Сумський рибоохоронний патруль

Добавить в: