Главная страница » Новости » Город и регион » Прикордонники Сумського загону виявили приховані товари у поїздахObyavaBilsheSumy705x80

Прикордонники Сумського загону виявили приховані товари у поїздахПрикордонники Сумського загону в черговий раз припинили протиправні дії службових осіб поїздів закордонного прямування, направлені на незаконне переміщення через державний кордон України товарів та вантажів.

Минулої доби в пункті контролю «Хутір-Михайлівський» під час перевірки двох поїздів, які слідували з Москви до Кишинева, прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митної служби виявили товари народного споживання, які переміщувалися через кордон з приховуванням від контролю.

Оглядаючи один з поїздів, прикордонний наряд в конструктивних особливостях пасажирського вагону, а саме в коридорі під підлогою, виявив схованку, в якій знаходилися біля 85 блоків з сумішшю тютюну для кальяну. В іншому поїзді охоронці кордону за обшивкою над вікном одного з пасажирських купе виявили сенсорні екрани до мобільних телефонів у кількості 141 шт.

Як з’ясувалося, у такий спосіб незаконно перемістити через кордон дані товари намагалися двоє громадян Молдови – провідники цих поїздів.

Наразі виявлені товари вилучені.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: