Главная страница » Новости » Город и регион » Житель Сумщини за пропозицію хабаря поліцейському постане перед ЗакономObyavaBilsheSumy705x80

Житель Сумщини за пропозицію хабаря поліцейському постане перед ЗакономПеребуваючи під адміністративним наглядом, 40-річний мешканець Ямпільського району звернувся до дільничного офіцера з незвичайним проханням, запропонувавши навзаєм 500 гривень «винагороди».

Громадянин вирішив виїхати на заробітки. Але оскільки судом для нього були встановлені певні обмеження, як то заборона залишати своє місце проживання в нічний час, необхідність приходити до відділку поліції на відмітки тощо, він вирішив домовитися з дільничним, аби той «закрив очі» на його відсутність удома. І запропонував за це гроші.

Однак правоохоронець не лише відмовився від пропозиції, а й попередив чоловіка про кримінальну відповідальність за ч.1 ст. 369 КК України. Проте той наполягав. Відтак, дільничний у передбаченому законом порядку сповістив про пропозицію службовій особі неправомірної вигоди, і нараді слідчі вже відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове розслідування.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: