Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння господарчої спорудиObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди13 лютого о 03:49, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Героїв Майдану в с. Олександрівка, Великописарівського району. Про пожежу повідомив власник. На місце події було направлено черговий караул 13 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни на площі до 16 кв. м. та стеля на площі до 20 кв. м. утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовані два житлових будинки та літню кухню. Для безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка було розташована на відстані 20 метрів від осередку горіння.

О 04:15 загоряння локалізували, а о 05:40 – витративши на гасіння близько 4 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: