Главная страница » Новости » Город и регион » Суми увійшли до світового рейтингу позитивних змін у сфері розвитку протидії наркотикамObyavaBilsheSumy705x80

Суми увійшли до світового рейтингу позитивних змін у сфері розвитку протидії наркотикамУ 2018 році на базі КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» було відкрито стаціонарний кабінет зменшення шкоди від вживання наркотиків. Ця подія стала прецедентом не тільки в Україні, але й привернула увагу світової спільноти.

Так, в оприлюдненому за підсумками 2019 року звіті «Глобальний стан зменшення шкоди: оновлення 2019», серед позитивних змін у світі стосовно розвитку програм зменшення шкоди від вживання наркотиків були зазначені лише дві країни: Португалія (Лісабон) та Україна (Суми).

Вищезазначений звіт включає оновлення деяких ключових даних про наявність в країнах світу програм зменшення шкоди (обмін шприців та ЗПТ), відкриття нових кабінетів для споживачів наркотиків, посилання на зменшення шкоди в документах національних політик. Документ щорічно готується та оприлюднюється Harm Reduction International – провідною організацією, яка має особливий статус консультацій при Економічній та Соціальній раді ООН. 

Добавить в: