Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах патрульні роти ТОР затримали чоловіка причетного до крадіжки ланцюжка з хрестикомObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах патрульні роти ТОР затримали чоловіка причетного до крадіжки ланцюжка з хрестикомНещодавно, інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) отримали повідомлення про крадіжку в одній із квартир на вулиці Олександра Шапаренка.

На місці події заявник розповів патрульним, що після спільного вживання алкогольних напоїв зі знайомим, у нього зник цінний ланцюжок із хрестиком. Отримавши прикмети чоловіка, патрульні відразу ж почали оглядати прилеглу територію. Біля сусіднього будинку вартові порядку і виявили 29-річного "гостя".

Під час проведення поверхневої перевірки поліцейські виявили в нього зниклу річ. Сам чоловік не заперечував своєї причетності до крадіжки ланцюжка. До того ж, як встановили вартові порядку, він неодноразово мав проблеми з законом за вчинення аналогічних правопорушень.

Інспектори доставили чоловіків, учасників події, до Сумського відділу поліції, де передали їх слідчим. Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 185 (Крадіжка) ККУ.

Патрульна поліція Сумської області

Добавить в: